diskuse:Hlavně, že je večírek :)
diskuse
zde můžete zanechat vzkaz...
12. prosince 2009 v 21:41
ZV
Ahoj děvčata, dovolte mi prostřednictvím této diskuse Vám všem popřát hezké Vánoce, do nového roku mnoho zdraví, osobních úspěchů, lásek a rovněž v hasičském sportu jen a jen dobré výsledky. Doufám, že Vám budu dobrým starostou jako můj předchůdce pan Miroslav Šebesta. Těším se na další spolupráci s Vámi a ještě jednou Vás všechny zdravím - Váš nový starosta Zdeněk Váňa.

5. prosince 2009 v 15:50
Gábi
Ahoj Peťo, rády jsme tě zase po čase viděly a je fajn, že se ti u nás líbilo

5. prosince 2009 v 12:14
Petr Polášek
Ještě jednou Vám všem děkuji za pěkný večer, bylo to super.
2. prosince 2009 v 22:09
Bláža
Ještě jednou děkuji (začínám se asi trochu opakovat...)

2. prosince 2009 v 15:09
Bimbín
Přidávám se ke všem gratulacím taky přeju vše nej nej !!!!!
2. prosince 2009 v 14:25
Bláža
Moc vám děkuju

2. prosince 2009 v 12:03
hasičky
Milá Blaženko, přidáváme se k Peťovi a přejeme ti všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů, lásky

a hlavně pevné nervy!

A v pátek se všichni sejdeme u občerstvovacího okénka

2. prosince 2009 v 07:38
Bláža
Děkuju moc Peťo

V pátek to oslavíme

2. prosince 2009 v 07:27
Petr Polášek
Ahoj Blanko, přeji Ti vše nejlepší k Tvému svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a nejen hasičských úspěchů.
1. prosince 2009 v 16:23
Bláža
Já 12.12. jedu do sklípku

1. prosince 2009 v 16:00
Anet
Zapiš si to!

Já s tim počítám

1. prosince 2009 v 15:43
Monika V.
jestli má být pizza příští víkend, tak tu sobotu, protože my jsme s Gabčou v pátek pryč...mám si 12.12. zapsat do diáře?

1. prosince 2009 v 12:21
Anet
Na pizzu by jsme měli jít nák 11. nebo 12.12, ne? Nebo nevim...

29. listopadu 2009 v 22:12
Gábi
volala jsem tam a nebrali mi to

co pizzerka holky?? Tygře, kde jsi slyšela o DJovi Vráťovi?

29. listopadu 2009 v 17:51
Anet
Nezajdem někdy na bowling?

28. listopadu 2009 v 13:11
tygřík
To není na místenky?

V 7 znamená v 7 podle normálního času nebo podle tvého času?Já že v kolik se mám začít chystat

27. listopadu 2009 v 22:39
Gábi
Blážo nefňukej

můžeme si tě vzít na klín, když budeš chtít

Sraz v 7 na rocestí, páč kdo dřív přijde... ten sedí v lepší řadě

27. listopadu 2009 v 14:37
Bláža
Já nejdu

27. listopadu 2009 v 12:42
Anet
Holky zítra vyrážíme za kultůrou na divadlo

Jdeme všechny?

22. listopadu 2009 v 13:20
Gábi
děkuji za přání!! Myslím, že jsme to včera pěkně oslavili
